LEDPİYER® NEDİR?

Günümüzde aydınlatma olmadan bir yapıda yaşam sürdürmek imkânsızdır. Bunun için çeşitli tavan aydınlatma sistemleri ile yapıların aydınlatılması sağlanmaktadır. Yapı sektörünün vazgeçilmez tamamlayıcı parçalarından biri olan kartonpiyer ve dekoratif bordürler hemen hemen bütün yapılarda kullanılırlar. Biz de bu iki vazgeçilmez unsuru bir araya getirerek geliştirip patentini aldığımız led ışıklı kartonpiyer ve bordür profilleri olan LEDPİYER®’i ürettik.

LEDPİYER®, Türkiye ve dünya için devrim niteliğinde bir buluştur. LEDPİYER®’in dizaynı ve meydana gelmesindeki nedenler mekânı mimari açıdan güzelleştirmek, ışığı mekân içersinde homojen olarak dağıtabilir olması, sonradan eklenmiş çeşitli kabloların gizlenmesinde çözüm sağlaması, bilindik kartonpiyer sistemlerinin aksine uygulama esnasında hafriyat pislikleri oluşturmaması, boya ihtiyacının olmaması, kolay montaj ve ekonomik nedenler gibi sayılamayacak daha birçok neden göz önüne alınarak özenle dizayn edilip üretilmiştir.

LEDPİYER®; içerisine aydınlatmayı sağlayacak olan çeşitli ledlerin yerleştirilmesine olanak tanıyan değişik form, desen, renk ve ebatlarda dekoratif görünümlü özel alaşımlı plastik ve alüminyum profillerden meydana gelmektedir. Her tipte asma tavana ve duvara kolayca monte edilebilir. Mekânlarda aydınlatma sistemini yapı ile bütünleştirerek dekorasyonu yeni bir boyuta taşır.

LedPiyer®; içerisine çeşitli ledlerin yerleştirilmesine olanak tanıyan değişik form, desen, renk ve ebatlarda dekoratif görünümlü polistiren ve alüminyum profillerden meydana gelmektedir. Her tipte asma tavana ve duvara kolayca monte edilebilir.

Mekânlarda aydınlatma sistemini yapı ile bütünleştirerek dekorasyonu yeni bir boyuta taşır.